<![CDATA[Gausdalfestivalen 2018 9-11 August Skeikampen - Nyheter]]>Thu, 12 Apr 2018 09:20:43 +0200Weebly<![CDATA[Ny samarbeidspartner]]>Tue, 10 Apr 2018 15:34:02 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/ny-samarbeidspartnerDet er med stor glede vi kan meddele at Motorspeed Lillehammer er med på laget
]]>
<![CDATA[Vi er stolte å ydmyke over å ha fått med disse på laget :-)]]>Tue, 06 Mar 2018 13:56:18 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/vi-er-stolte-a-ydmyke-over-a-ha-fatt-med-disse-pa-laget-forelpig
]]>
<![CDATA[Rydell&Quick til festivalen]]>Tue, 30 Jan 2018 23:00:00 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/rydellquick-til-festivalen]]><![CDATA[Delillos klar for Gausdalfestivalen]]>Mon, 22 Jan 2018 18:25:28 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/delillos-klar-for-gausdalfestivalenEt av Norges største band er klare for Skeikampen 
]]>
<![CDATA[Get Rhythm til Gausdalfestivalen]]>Tue, 16 Jan 2018 07:47:57 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/get-rhythm-til-gausdalfestivalen]]><![CDATA[Claudia Scott til Gausdalfestivalen]]>Sat, 06 Jan 2018 20:13:00 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/claudia-scott-til-gausdalfestivalenPicture
Claudia er å se på " Hver gang vi møtes"  fra neste lørdag  :-), følg med

]]>
<![CDATA[Artistlisten er sluppet]]>Tue, 28 Nov 2017 01:29:45 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/artistlisten-er-sluppetVi har nå endelig fått bekreftet at Dr. Hook kommer og spiller på festivalen! Dr. Hook stiller med original vokal Dennis Locorriere!
I tillegg kan vi bekrefte at ryktene om at Smokie kommer er korrekte!
 Knut Anders Sørum og Gaute Ormåsen med band er i tillegg booket.

Flere artister er på vei inn på lista!

]]>
<![CDATA[Festivalpass]]>Sun, 26 Nov 2017 18:31:33 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/festivalpassVi legger nå ut et begrenset antall festivalpass til utrolige 850,- pr pass.
]]>
<![CDATA[Gausdalfestivalen 2018]]>Wed, 22 Nov 2017 11:26:31 GMThttp://gausdalfestivalen.no/nyheter/gausdalfestivalen-2018Nå slippes snart artistlisten
]]>